עלינו

חברת PTI הינה המקור המוביל לכל מה שקשור לשפת פרל בישראל. החברה הוקמה ומנוהלת ע"י גאבור סבו.

על החברה

החברה עוסקת בהדרכה, ייעוץ, תמיכה ופיתוח בשפת פרל.

הדרכה

לחברה נסיון רב בהדרכה איכותית של שפת פרל על כל הבטיה. המדריכים שלנו לא רק מדריכים פרל אלא גם עובדים בה ואף לוקחים חלק פעיל בפיתוח מודולים ואלמנטים חדשים.

לחברת PTI יש מגוון קורסים בפרל למתחילים ולמתקדמים. ישנם קורסים בסיסיים עבור אנשים, המעוניינים להכיר את שפת פרל לראשונה או כאלו מכירים את השפה ורוצים להעמיק ולחזק את מיומנותם בה. ישנם קורסים מתקדמים עבור אנשים המשתמשים בשפה במסגרת עבודתם ומעוניינים לרכוש ידע גם באלמנטים היותר מתקדמים של פרל.

יש לנו קורסים ייחודים ויעודיים עבור פלחי תעשייה מסוימים, שלהם שפת פרל היא במיוחד יעילה כגון: בקרת איכות וטסטים אוטומטים.

ניתן להזמין קורס לחברה, ובמקרה זה אנו יכולים ואף רוצים להתאים את תוכן הקורס לצרכי החברה. ניתן גם להצטרף לאחד מהקורסים הציבוריים שלנו הנערכים לרוב בגוש דן, אך אנו מגיעים לכל מקום בארץ בהתאם לדרישה. ראה פירוט והרחבה על הקורסים שלנו.

יעוץ

ישנה כמות הולכת וגדלה של חברות המשתמשות בפרל למטרות שונות, אם באופן שוטף או לפרויקטים מסויימים, ואנחנו כאן כדי להעניק לכם עזרה בכל שאלה בנוגע לשימוש בפרל בכל שלב שהוא של פיתוח תוכנה מניתוח הדרישות ועד לבדיקות ותחזוקה.

תמיכה

חשוב לדעת שקוד פתוח אין משמעו חוסר תמיכה. אנו נעזור לכם להחלץ מכל בעיה שאתם נתקלים בה בשימוש בפרל.

פיתוח

למתכנתים שלנו יש נסיון רחב ומעמיק בפיתוח בפרל ואנו יכולים לספק לכם עבודת פיתוח מרמת הפיתוח הנקודתי בתוך פרויקט נתון ועד למיקור חוץ של פיתוח פרויקט שלם.

על גאבור סבו

גאבור נולד בהונגריה ועלה ארצה אחרי סיום בגרות. הוא למד מדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים. עבד בתור שכיר במספר חברות עד שבשנת 1999 החל לתת יעוץ והדרכה בפרל באופן עצמאי.

גאבור החל להישתמש בפרל ב-1995 בהיותו אחראי על ניהול תצורה בחברת תוכנה קטנה בירושלים, וב-1999 הוא החל ללמד את השפה בחברות הי-טק שונות. מאז הוא פיתח מספר קורסים לרמות בסיסיות ומתקדמות, אותם הוא מעביר גם בארץ וגם בחו"ל.

בנוסף לעבודו בחברה גאבור גם מקדם את שפת פרל בדרכים הבאות:

ב- 2008 גאבור זכה בפרס הגמל הלבן שהוא פרס שניתן עבור תרומה לקהילת הפרל הבין-לאומית.
ב-2009 גאבור קיבל את פרס המקור, העמותה הישראלית לקוד פתוח ותוכנה חופשית.
ב-2010 גאבור הקים את ה- Perl Ecosystem Group לשיפור הקשר בין חברות שמשתמשות בפרל לבין קהילת הפרל הבין-ליאומית.

גאבור סבו